Venušiny kuličky

Venušiny kuličky nejsou pouze erotickou hračkou, ale také zdravotní pomůckou. Jejich používáním posílíte vnitřní svaly pánevního dna.

Jistě, na posílení pánevního dna existují i cviky při kterých žádné pomůcky nepotřebujete. Tyto cviky naleznete bez větších problémů na internetu pod názvem Kegelovy cviky, které v roce 1948 vyvinul americký gynekolog Arnold Kegel. Při cvičení vědomě zatínáte určité svaly, čímž dochází k jejich zpevnění. Toto nemusí být ale pro každého jednoduché. Zároveň je potřeba cvičení provádět pravidelně a určitý čas, aby byl výsledek znatelný. Pokud to není z nějakého důvodu pro vás to pravé, je tu ideální řešení ve formě venušiných kuliček. Kuličky stačí pouze zavést a tělo se bude samo instinktivně snažit kuličky zadržet proti přirozené gravitaci. Tím dochází ke stahování daných svalů pánevního dna, a to bez vaší vědomé aktivity.

 

Jak venušiny kuličky fungují?

Většina z nich funguje na jednoduchém a ověřeném principu kulička v kuličce. Vnitřní těžší kulička při pohybu naráží do stěn vnější duté kuličky, a tím vznikají vibrace vyvolávající stahování svalů a jejich prokrvení. Není potřeba se na kuličky a stahování svalů soustředit, vše dochází bez vaší snahy.

 

Pro koho jsou vhodné?

Pro každou ženu bez věkového omezení.

Pokud je vám více než 25 let a pociťujete přirozené ochabování svalů, budou skvělou pomůckou, jak pánevní dno opět zpevnit. Maminky je také jistě ocení. Zrychlíte tak rekonvalescenci vašich svalů po porodu a svaly se tak rychleji vrátí do původního stavu. Mnoho žen také trpí inkontinencí, únikem moči. Pokud se vás tato nepříjemnost týká, máme pro vás dobrou zprávu. Venušiny kuličky dokáží lehčí formu inkontinence zcela vyléčit a těžší formu zmírnit!

A pokud se vás nic z výše uvedeného netýká, můžete je začít používat pro zvýšení vašeho sebevědomí a také jako prevenci výše zmíněných.

 

Jak s nimi cvičit?

Pokud jste ve cvičení nováček, můžete mít ze začátku pocit, že kuličky kloužou ven. Nic se neděje, je to tak správně. Díky tomu se vaše svaly aktivují a posílí. Pokud budete mít k dispozici více kuliček, doporučujeme začít s tou nejlehčí kuličkou. Jakmile ji bez problému udržíte, můžete postupně přejít na těžší kuličky. Jakmile se seznámíte, můžete si je vzít na procházku, k venčení vašeho mazlíčka nebo si vytvořit „uklízecí rituál“. Uvidíte, že venušiny kuličky dají běžnému domácímu uklízení nový rozměr. A pokud jej nemáte zrovna v lásce, díky nim třeba začnete. :) Proto si na cvičení nemusíte vyhrazovat speciální čas, ale můžete si je vzít k nějaké činnosti.

A jestli jste se již s kuličkami důvěrně znáte, vyzkoušejte je k sportu, kde jste více v pohybu (např. běh, aerobik, ...).

 

Jaké kuličky vybrat?

Kuličky se vyrábějí v mnoha variantách a z mnoha materiálů. Na trhu najdete samostatné kuličky, dvě propojené kuličky, kuličky podobající se čince (proto se také občas venušiným kuličkám říká vaginální činka), apod. Rozličnost materiálů je velká, doporučujeme ale vybírat zdravotně nezávadný materiál. Přece jen kuličky zavádíte do svého těla. Dražší kuličky jsou ze silikonu, levnější v různých kombinacích z plastu a silikonu. Ideální jsou kuličky hladké, které se dají dobře očistit. Pokud zcela hladké nejsou, není to žádný problém, jen se musíte více věnovat jejich očistě. Samozřejmě je nejlepší kuličky okamžitě po použití umýt a nechat uschnout. Předejdete tak možným infekcím.

 

Výhody venušiných kuliček

  • zpevňují svaly pánevního dna
  • pomáhají léčit lehčí inkontinenci a nebo ji mírní
  • zvyšují vaše libido
  • sexuální okamžiky budou intenzivnější a bude snazší dojít k orgasmu - s tím souvisí i větší rozkoš pro vašeho partnera

 

Rozhodnete-li se venušiny kuličky či jinou erotickou pomůcku zakoupit na Artemi, nemusíte se bát doručení. Balíček je balen diskrétně a ani pošťák nerozezná, co vám právě doručuje. (Na krabičce je standardně naše logo, pokud si nepřejete mít ani toto na zásilce, napište nám to do poznámky k nákupu.)

 

Jste mužský čtenář?

Proč svou ženu neobdarovat tímto neobvyklým a odvážným dárkem? Venušiny kuličky mohou obohatit váš sexuální život. Ať už bude partnerka kuličky používat o samotě nebo s vámi, vy to ve výsledku pocítíte a jistě oceníte.