JeJoue Ami Venušiny kuličky

Ami je inovativní sada venušiných kuliček určených nejen pro potěšení. Ami výborně poslouží při posilování svalů pánevního dna, při potížích s inkontinencí nebo při rekonvalescenci po porodu. Se třemi kuličkami různých velikostí, tvarů a hmotností si cvičení příjemně užijete.

Skladem
Značka: Je Joue
1 290 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Značka: Je Joue
Materiál: 100% lékařský silikon a ABS plast
1. kulička: 47g
2. kulička: 78g
3. kulička: 106g

Ami 1 – největší, samostatná kulička, měkká, nejlehčí (47g)

Ami 2 – střední, dvojitá kulička, měkká, avšak těžší (78g)

Ami 3 – malá, dvojitá kulička, tvrdá a těžká (106g)

  • příjemně měkký, hladký a jedinečně poddajný povrch
  • vyrobeno ze 100% lékařského silikonu a ABS plastu
  • poddajný a ohebný provázek ze 100% lékařského silikonu
  • zabaleno do černé dárkové krabičky
  • 100% vegan

Venušiny kuličky jsou klíčem k intenzivnějším orgasmům, prevencí či léčbou úniku moči a také pomáhá při rekonvalescenci po porodu. Kegelova cvičení (pojmenovaná po americkém gynekologovi Dr. Kegelovi, který je popularizoval v 70. letech) jsou navržena tak, aby posílily svaly pánevního dna. S Ami jsou tato cvičení jednoduchá, snadná a příjemná. Stačí kuličky zavést a zatínat svaly pánevního dna nebo jednoduše začněte uklízet dům či byt a uvidíte, že cvičení bude velmi intenzivní. Zpočátku se může stát, že kuličky nebudete moci udržet v sobě a budou mít tendenci vyklouzávat ven. Postupem času se ale svaly cvičením posílí. Poté můžete přejít na těžší kuličku ze sady.

 

Výhody venušiných kuliček:

Potěšení pro vás
Pravidelným používáním kuliček posílíte svaly a zvýšíte citlivost a intenzitu snadněji dosažitelných orgasmů. Každá činka navíc obsahuje malé kuličky, které pohybem uvnitř vibrují a vytvářejí vzrušující pocit.

Potěšení pro něj
Pokud máte sexuálního partnera, venušiny kuličky mohou vést k úplně novému sexuálnímu zážitku díky pevnějšímu sevření vašich svalů. Partner bude jistě nadšen.

Zdraví
Mnoho žen v různých věkových kategorií má problémy s inkontinencií. S kuličkami můžete posílit svaly a zlepšit tak kontrolu močového měchýře.

Těhotenství
Použití venušiných kuliček po porodu může urychlit vaginální zotavení a opět získat pevnost svalů jako před otěhotněním.

Více se dočtete v tomto článku.

 

Pokud bylo zboží vyňato z originálního obalu, nelze jej vrátit z hygienických důvodů. Děkujeme za pochopení.