Kvitok Ošetřující váleček s mikrojehličkami (pleť / tělo)

Ošetřující váleček je 100% bezpečná pomůcka pro profesionální ošetření pleti v pohodlí domova, bez negativních vedlejších účinků, vhodná pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. Ergonomická rukojeť zajišťuje jednoduchou, pohodlnou a precizní aplikaci. Ošetření je bezbolestné.

Obsahuje 540 titanových mikrojehliček s velikostí 0,25 mm, které přecházejí do vrchních vrstev pokožky a umožňují lepší pronikání kosmetických produktů do vrstev pokožky.

Podmínkou používání válečku je správná dezinfekce, protože při jemném pojíždění po pokožce vytváří váleček na pokožce malé neviditelné vpichy, na které pokožka reaguje aktivací přirozené obnovy a regenerací .

 

✓ Stimuluje produkci kolagenu a elastinu

✓ Zjemňuje vrásky, strie a starší jizvy

✓ Minimalizuje póry a pigmentové skvrny

✓ Zlepšuje průnik kosmetických produktů

✓ Revitalizuje pokožku

 

100% bezpečný, bez negativních vedlejších účinků

Alkoholový přípravek na udržení hygienického stavu válečku najdete po kliknutí na tento odkaz.

Skladem
Značka: Kvitok
359 Kč
Kategorie: Pleť
Použití: pleť / tělo
Pomáhá mírnit: vrásky, jizvy, stařecké/pigmentové skvrny, strie, černé tečky, ucpané póry, vypadávání vlasů
Země původu: vyrobeno na Slovensku

Před každou aplikací si důkladně umyjte ruce. Důkladně si vyčistěte pleť, aby na ní nezůstaly žádné kosmetické přípravky či zbytky dekorativní kosmetiky. Ošetřete váleček postříkáním alkoholového přípravku na hlavici válečku před aplikací na pokožku. Vizuálně si rozdělte tvář na části - levé líc, pravé líce, čelo, nos a brada, případně krk a dekolt. Začněte na jedné části obličeje. Jemným tlakem rolujte válečkem po suché a důkladně vyčištěné pokožce ze strany na stranu 4-5 krát. Potom změňte směr rolování nahoru a dolů, opět 4-5 krát. Bezprostředně po použití naneste na ošetřené místo tonizační vodu a pleťové sérum. Toto ošetření lze aplikovat i před použitím pleťové masky. Následně obličej ošetřete tonizační vodou a pleťovým sérem. Pokračujte na další části obličeje stejným způsobem. Na závěr naneste pleťový krém na celou oblast obličeje. Nenanášejte na takto ošetřenou pleť dekorativní kosmetiku a nevystavujte pleť přímému slunečnímu záření. Ideální čas na aplikaci je tedy večer před spaním.

Používejte 2-5 krát týdně. Doporučujeme začít s aplikací 1-2 krát týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Při pravidelném používání ho po 3 měsících vyměňte za nový.

Váleček je možné použít i na jiné části těla pro eliminaci jizev, strií, pigmentových skvrn a pod. Doporučujeme ho obzvlášť před aplikací vlasových sér pro zlepšení růstu vlasů. Použití je totožné.

Po každé aplikaci váleček opláchněte pod tekoucí vodou a ošetřete postříkáním alkoholového přípravku na hlavici válečku a uchovejte ho v obalu mimo dosah dětí.

Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, otevřené rány, znaménka, bradavice, koloidní a čerstvé jizvy, pokud trpíte rosaceou nebo akutním akné a záněty, pokud máte alergii na kovy nebo méně než 18 let. Nepoužívejte v bezprostředním okolí očí. Nepoužívejte před a po aplikaci peeling nebo produkty s dráždivými složkami (mýdla, tenzidové prostředky).

Z hlediska bezpečnosti a hygienických důvodů kosmetický váleček může používat pouze jedna osoba, nesdílejte jej s jinými . Při používání postačí jemný tlak.

Materiál: ergonomická plastová rukojeť, 540 titanových mikrojehliček

Balení: kosmetická pomůcka pro domácí ošetření pleti na profesionální úrovni s velikostí mikrojehliček 0,25 mm zabalená ve sterilním sáčku