Doprava a platba

 

  • Seznam poboček Zásilkovny najdete ZDE.
  • Na výdejních místech Zásilkovny můžete platit hotově i kartou. Ve výjimečných případech, kdy výdejní místo nemá platební terminál, lze uhradit dobírku pouze hotově. Tuto informaci, zda na výdejním místě Zásilkovny lze platit i kreditní kartou naleznete v detailu daného výdejního místa.

 

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky

Objednávky expedujeme po připsání platby na účet, nejpozději následující pracovní den. O stavu objednávky vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Po předání zásilky přepravci, vás kontaktuje vámi zvolený dopravce s termínem doručení.

 

Informace k osobnímu odběru

Prosím, mějte na paměti, že výdejní místa slouží pouze k vyzvednutí objednaného zboží přes e-shop. Na místě nepřijímáme hotovost ani platební karty. Pokud budete mít jakékoliv otázky ke své objednávce, prosím, směřujte je na info@artemi.cz, kde vám rádi pomůžeme. Zaměstnanci na prodejně Kolanaelektriku.net nemají informace o produktech a ani o zásilkách a jejich obsahu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Možnosti platby

1. Bankovní převod

Bezhotovostní platba na číslo účtu 1247728049/3030. Variabilní číslo použijte číslo vaší objednávky.

Vaše objednávka bude odeslána ihned po přijetí platby. Pokud nebude platba provedena do 5 pracovních dnů od objednání, bude objednávka zrušena.

 

2. Dobírka

Platba v hotovosti při převzetí zboží od kurýra nebo na pobočce Zásilkovny.