Mühle Holící strojek R224 SR Rytmo

Strojek německé značky Mühle je vyrobený z chromu, který je odolný proti korozi. Rukojeť je z pryskyřice v mentolové barvě.

Nejlepší alternativa k jednorázovým holicím strojkům. Produkt je zcela bez plastu, platí taktéž pro krabici v které je zabalen.

Holení s tímto strojkem zvládne i začátečník. Je vhodný na každodenní holení.

Skladem
Značka: Mühle
959 Kč
Kategorie: Holící strojky
Značka: Mühle
Typ strojku: trojdílný na žiletky
Materiál: chrom, rukojeť z pryskyřice v mentolové barvě
Rozměry: délka 107 mm

Bez chromu by svět ztratil hodně svého lesku. Proto při výrobě ostatních částí tohoto strojku byl zvolen chrom, který je odolný proti korozi. Má velmi dlouhou životnost a luxusní, lákavý lesk. Holení s tímto strojkem zvládne i začátečník. Je vhodný na každodenní holení.

 

Strojek na holení - trojdílný na klasické žiletky

I když otevřená čepel vyžaduje zpočátku trochu respektu, po krátkém seznámení a vedení pevnou rukou přináší velmi hladké oholení a trvalý výsledek. Na rozdíl od moderních systémů čepelí se hlava holicího strojku nepohybuje. Pokud jste byli zvyklý na jednorázové žiletky, kde se používá jiný sklon holení, nelekněte se možných pořezání při prvních holeních. Seznámení s tímto typem holením probíhá rychle a po pár holení si troufnete i na oholení jemných částí těla. Více o tomto holení ZDE.

Žiletky se mění odšroubováním hlavy. Strojek je kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami na trhu. Doporučujeme kvalitní nerezové žiletky od výrobce Mühle.

Dodán v papírové krabičce s 1 kusem žiletky stejné značky.


Materiál: chrom, rukojeť z pryskyřice v mentolové barvě
Rozměry: délka 107 cm
Hmotnost: 77 g